Tabela

Işıklı tabela, kutu harf tabela, totem tabela modelleri. Deneyimli ve uzman personellerimiz ile tabela firmaları arasında uygun fiyat garantisi ile hizmetinizdeyiz.

Tabela
Işıklı Tabela

Işıklı Tabela

Ticari alanda en çok tercih edilen reklam araçlarından biri olan istanbul ışıklı tabela, rekabette dikkat çekmek için kullanılmaktadır. Bu nedenle göze hitap etmesi çok önemlidir. Çeşitli aydınlatma malzemeleri kullanılarak yapılan, firmanın reklamının gece de görülmesini sağlayan bir tanıtım aracıdır.

Kutu Harf Tabela

Kutu Harf Tabela

Kutu harf tabela, kurumların isim veya logoları birçok farklı malzemeden kesilerek üretilebilir. Hem iç hem de dış mekanlar için ışıklı veya ışıksız tasarlanabilir. Pleksi malzeme yaygın olarak kullanılsa da paslanmaz çelik, kompozit, sac, alüminyum gibi isteğinize bağlı malzemeler de kullanılabilir.

Totem Tabela

Totem Tabela

Totem tabela çeşitleri firmaların açık hava reklamcılığında kullandıkları etki bir yöntemdir. Genellikle şehirden uzakta yol kenarında yer alır. Bu işaretlere "yol işaretleri" de denir ve genellikle benzin istasyonlarında ve alışveriş merkezlerinde kullanılır. Gövde ve kaset bölümlerinden oluşur ve bir bütün gibi görünse de birbirinden ayrı parçalar halinde bulunur.

Pleksi Tabela

Pleksi Tabela

İstanbul tabela sektöründe popülaritesi her geçen gün artan ve gelişen pleksi ürünü, yaygın olarak tercih edilmektedir. Dayanıklı akrilik malzemeden üretilen pleksi tabelalar, Hem iç hem de dış mekanlarda reklam ihtiyaçlarınızı karşılar.

Çatı Tabelası

Çatı Tabelası

Çatı tabelası diğer modellere göre farklı tasarlanmış ölçüleri ile çok uzun mesafelerden fark edildiğinden yüksek yerlere konumlandırılarak büyük ölçülerde imal edilmektedir. Kurum veya firmaların öncelikle hizmet alacakları alanda fizibilite çalışması yapmaları gerekmektedir.

Led Tabela

Led Tabela

Kayan yazı olarakta bilinen, kullanıcıların kendi reklam, duyuru ve diğer bilgilerini bir bilgisayar programı yardımıyla led ışıklarla dijital olarak kolayca yazmasına olanak tanıyan bir elektronik kart sistemidir. Led tabela yapımında kullanılan malzemeler ağırlıklı olarak P10 LED Panel, güç kaynağı, kontrol kartı ve kasadır.

Yönlendirme Levhaları

Yönlendirme Levhası

Geniş bir kullanım alanına sahip olan uyarı levhası iş güvenliğinden trafik işaretlerine, otoparklardan alışveriş merkezlerine veya iş yerlerine kadar birçok alanda görülebilmektedir. Yönlendirme levhaları, insanların hayatlarını daha kolay ve daha güvenli hale getirmek için kullanılır. Genellikle kalabalık alanlarda yön bulmaya yardımcı olurlar. Kurumsal ve profesyonel amaçlarla olduğu kadar günlük kullanım için de sıklıkla kullanılmaktadır.

İstanbul Tabela Reklam

Işıklı / ışıksız tabela üreticisi olarak vinil germe tabela, kutu harf tabela ve totem tabela tasarım, üretim ve montaj hizmetlerini sunmaktayız.

Deneyimli ve uzman personellerimizle uygun fiyat garantisi ile hizmetinizdeyiz.
Ürününüz veya hizmetiniz için en iyisini birlikte yapalım.
Fiyat teklifi alın