Dijital Pazarlama

Google, YouTube, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya platformlarında sponsorlu reklamlarınızı oluşturuyor ve yayınlıyoruz. Uygun fiyatlarla reklam vermek ve başarılı sonuçlar elde etmek için bize ulaşın.

Dijital Pazarlama

Sponsorlu reklamlar

Google, YouTube, Instagram, Facebook, Messenger ve Twitter gibi dijital platformlarda sponsorlu reklamlarınızı oluşturuyor ve yayınlıyoruz.

Sosyal medya reklamları olarak da adlandırılan bu reklam türünde, öne çıkarmak istediğiniz metin, görsel veya video arama sonuçlarında, haber akışında, hikayelerde, keşfetde, akışta sağ ve sol sütunlarda görülebilir. Müşterilerinize ulaşmak istediğiniz bölümleri seçebilir ve istediğiniz bütçeyi belirleyebilirsiniz. Belirli bir bütçe ile belirli bir hedefte kullanıcılara gösterilen bu reklamlar ile markanıza değer katabilirsiniz.

Google Reklamları

Google'da reklam verme

Google Arama Ağı Reklamları Google Arama’da arama sonuçlarının üzerinde veya altında gösterilir. Google Play, Google Alışveriş ve Google Haritalar’da üzerinde veya altında gösterilebilirler. Google aramalarında en üst sıralarda olun. Sektörünüzdeki anahtar kelimeleri keşfedelim ve en doğru, başarılı sonucu alın.

YouTube Reklamları

YouTube'da reklam verme

YouTube’da ve video iş ortağı sitelerinde video reklam biçimi ile etkileyici reklam kampanyaları oluşturabiliriz. Youtube’da yer alan reklam biçimleri şunlar: Yayın içi TrueView reklamlar, TrueView video discovery reklamları ve bumper reklamlar.

Youtube video reklamlarınızı yayınlayarak, işinizi büyütebilir, yeni müşteriler kazanabilirsiniz. Web sitenize ya da videonuza daha fazla kullanıcı kazandırmanıza ve marka bilinirliğinizi arttırmanıza büyük katkı sağlayan video reklamlar ile doğru müşterilere doğru zamanda ulaşın.

Facebook Sponsorlu Reklam

Facebook'da reklam verme

Facebook uygulaması, web sitesi ve Messenger uygulaması üzerinde insanların markanızı keşfetmesine yardımcı oluyoruz. İşletme hedeflerinize ulaşmak için reklamınızı çeşitli reklam alanları ve reklam verme amaçlarını kullanarak tasarlıyoruz.

Instagram Sponsorlu Reklam

Instagram'da reklam verme

Hassas hedefleme seçeneklerini (şehir, ülke, yaş, cinsiyet ve ilgi alanları) kullanarak erişmek istediğiniz hedef kitleye erişiyoruz.

Bilinirliğinizi, müşteri sayınızı, takipçi sayınızı arttırıyor ve yüksek etkileşim oranına sahip bir hedef kitlede reklamınızı paylaşıyoruz. Takipçileriniz dışındaki insanlara erişiyoruz. Yeni kişilere erişerek takipçi sayınızı arttırmaya başlayalım. Instagram üzerinde, Hikaye Reklamları, Fotoğraf Reklamları, Video Reklamları, Keşfet Reklamları verebiliriz.

Reklamlara ne kadar harcama yapmak istediğinizi siz söylersiniz. Ardından, bu tutar dahilinde mümkün olan en fazla sonucu elde etmeniz için çalışırız. Haftada 500 TL harcamak istiyorsanız, bu tutarı harcayabilirsiniz. Haftada 50.000 TL harcamak istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz.
Ürününüz veya hizmetiniz için en iyisini birlikte yapalım.
Fiyat teklifi alın