Promosyon Ürünleri

Özel baskılı şapka, tişört, çanta, poşet, kalem, ajanda, defter ve bloknot promosyon ürünleri. Promosyon firmaları arasında uygun fiyat garantisi ile hizmetinizdeyiz.

Promosyon Ürünleri

Tekstil Ürünleri

Montlar, ceketler, tişörtler, kapşonlu & kapşonsuz sweatshirtler, şapkalar, bileklikler ve daha bir çok baskılı promosyon tekstil ürünü bulunmaktadır.

Promosyon Tişört / Sweatshirt

Tişört / Sweatshirt

Tüm etkinlik ve organizasyonlarda kullanıma uygun olan, okullar, küçük ve büyük işletmeler, hastaneler ve daha birçok sektör t-shirt kullanımını tercih etmektedir. Her dönem oldukça tercih edilen baskılı tişörtler kişisel kullanım için de tercih edilmektedir.

Promosyon Şapka

Şapka

Yılın büyük bir bölümünde güneşli geçen ülkemiz ikliminde özellikle yaz aylarında sıklıkla tercih edilen şapka, etkinlikler, konserler ve benzeri organizasyonlar için en çok tercih edilen promosyon ürünlerinden biridir.

Promosyon Çantalar / Poşetler

Çantalar / Poşetler

Karton poşetler, insanlar arasında genel olarak karton poşet veya kağıt poşet olarak bilinir. İnsanlar genellikle karton çanta sunan markalardan alışveriş yapma ve bu çantaları günlük yaşamlarında kullanma eğilimindedir. Bu eğilimi kendi avantajınıza kullanırsanız hem rakiplerinizin önüne geçecek hem de yeni müşterilere ulaşacak bir pazarlama stratejisi takip etmiş olursunuz.

Kupa Bardak

Kupa Bardak

Baskılı kupa bardak, promosyon ürünü olarak firmaların en çok tercih ettiği ürünlerden biridir. Özellikle firmanın logosu ve sloganı gibi ayırt edici nesneler cama basılmakta ve potansiyel müşterilere, mevcut müşterilere veya çalışanlara hediye olarak kullanılmaktadır. Kupa baskısı, kullanıcıya sağladığı avantajın yanı sıra markanızın bilinirliğinin artmasına da önemli katkı sağlar.

Promosyon Ajandalar / Defterler

Ajandalar / Defterler

Promosyon baskılı günlük ürün ajandalar, birçok firmanın yılda en az bir kez çalışanlarına veya müşterilerine sunmak için kullandığı promosyon ürünlerinden biridir. Kullanışlı ve şık bir ürün olduğu için promosyon ürünü olarak oldukça başarılı bir üründür. Lastikli günlük / tarihsiz defter ile müşterileriniz ve çalışanlarınız bu gündemi kullanırken hem faydalı bir hediye alabilir hem de markanızı tanıtabilir.

Promosyon Kalemler

Kalemler

Markanızın logosunu promosyon tükenmez kalemlere yazdırarak kullanabileceğiniz hediyelik ürünlerdir. Baskılı kalem ile hem müşterilerinize hem de çalışanlarınıza güzel bir promosyon ürünü sunabilirsiniz. Bu ürün ile markanız elden ele dolaşarak farkındalık ve dolayısıyla marka değeri kazanır.

Promosyon Bloknotlar

Bloknotlar

Ofis masanızın vazgeçilmezi olan küp bloknotlar birçok konuda hayat kurtarıcı görev üstlenir. Telefonda konuşurken acil bir not almanız gerektiğinde, masanıza kendinize bir hatırlatma notu bırakmak istediğinizde ve daha birçok benzer durumda 100 ila 2000 küp bloknot arasından seçim yapabilirsiniz. Miktara göre değişen küp bloknot fiyatlarını görebilirsiniz.

Promosyon Takvimler

Takvimler

Promosyon ürünleri arasında yer alan poster duvar takvimleri, her yeni yılda firmalar tarafından en çok basılan promosyon ürünleri arasında yer almaktadır. Poster duvar takvimlerini müşterilerine kendi logo ve adres bilgileriyle sunarak hem müşteri memnuniyeti sağlar hem de farkındalıklarını arttırırlar.

Promosyon Anahtarlık

Anahtarlık

Anahtarlık, hemen hemen herkesin kullandığı bir üründür. Firmalar, promosyon ürünlerinin kullanışlılığının bilincinde olarak promosyon baskılı anahtarlık ürünlerine yöneliyor. Müşterilere dağıtılan logolu kumaş anahtarlıklar müşteriler tarafından kullanıldığında hem markaya olan sempatisini artırıyor hem de markayı yeni potansiyel müşterilere ulaştırıyor. Bu döngü, şirketlere reklam kanallarından çok daha uygun fiyatlarla alabileceklerinden daha fazla fayda sağlar.

Promosyon USB Bellek

USB Bellek

Promosyon ürünü olarak kullanıma oldukça uygun olan USB çeşitleri arasında en fazla kapasite seçeneğine sahip olan bu üründe 16, 32, 64 ve 128 GB seçenekleri bulunmaktadır. Özellikle iş ve eğitim amaçlı kullanım için fonksiyonel bir ürün olduğu için hediye olarak vereceğiniz kişilerin sıklıkla kullanacağı bir üründür. Bu özelliği ile markanızın çok daha fazla kişiye ulaşmasına neden olabilir. Ayrıca logonuzun bulunduğu bu taşınabilir flash sürücüyü müşterilerinize, çalışanlarınıza ve öğrencilerinize sunabilir ve markanıza değer katabilirsiniz.

Promosyon Powerbank

Powerbank

Etkili bir promosyon ürünü olan powerbank ürünü, markanızın bilinirliğini artırmak için oldukça kullanışlıdır.

Promosyon, firmaların potansiyel müşterilerine kendilerini tanıtmak ve ürünlerini pazarlamak amacıyla kullandığı etkili bir tanıtım aracıdır.
Ürününüz veya hizmetiniz için en iyisini birlikte yapalım.
Fiyat teklifi alın