Matbaa Ürünleri

Kartvizit, el ilanı, broşür, dergi, katalog tasarımları, afiş, magnet, etiket ve kişisel baskılı ürünler. Matbaa firmaları arasında uygun fiyat garantisi ile hizmetinizdeyiz.

Matbaa Ürünleri
Kartvizit

Kartvizit

Kartvizit Baskı

Kartvizit bastırma, iş dünyasında, matbaa sektöründe tüm işletmeler ve çalışanlar için ilk akla gelen üründür. Sektörünüzle ilgili bir etkinlikte insanlara iyi tasarlanmış bir kartvizit vermek, sizi ve şirketinizi hayatlarında daha kalıcı hale getirecektir. Bu nedenle, kartvizit tasarımları oldukça önemlidir.

Etiket / Sticker

Etiket / Sticker

Etiket Baskı

Etiket bastırma, matbaa ve pazarlamada çok kullanılan bir ürün seçeneğidir. Dış mekanlarda hem de iç mekanlarda sıklıkla kullanılır. Kaliteli bir etiket tasarımı ve kuşe kağıt etiket baskı ile markanızı uzun süre birçok yerde pazarlayabilirsiniz. Kaplamalı etiketlerin yapıştırıcıları diğer etiket türlerine göre çok daha güçlü olduğu için kullanım alanlarınızda markanızı daha uzun süre temsil edecektir. En kaliteli ve uygun fiyatlı kuşe etiket tercih edebilirsiniz.

Broşür ve El İlanı

Broşür / El İlanı

Broşür & El İlanı Baskı

Broşür ve el ilanı baskı, tanıtım faaliyetleriniz için klasik ve vazgeçilmez bir pazarlama aracıdır. Bir kağıda koyduğunuz ana mesajınızın elden ele dolaşmasını sağlar. Fazla yer kaplamaz, kolay okunur, böylece bir el ilanı ile birden fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Bu açıdan üzerinde yer alan bilgilerin kolaylıkla tüketilebilir olması dezavantaj değil tam tersine bir avantajdır.

Katalog

Katalog

Katalog Baskı

Firmanızın ürünleri veya hizmet verdiğiniz alanlar hakkında detaylı bilgileri potansiyel müşterilerinize sunmanın en hızlı yolu profesyonel bir katalog ve katalog tasarımı ile gerçekleşir. Katalog baskı yaptırmak firmanız için oldukça önemlidir çünkü müşteri ziyaretleri tarafından görüntülenebilen bu basılı yayınlar firmanızın ön yüzüdür.

Magnet

Magnet

Magnet Baskı

Özellikle mutfaklarda buzdolabı ve davlumbaz gibi metal nesnelere tutturulan bu istanbul magnet baskı sayesinde müşterileriniz için telefon numarası ve adres arama problemi tamamen ortadan kalkmaktadır. Markanızın en kısa özeti olan logonuzu ve iletişim bilgilerinizi akılda tutmak, markanızı akılda tutma yolunda önemli bir adımdır. Bu görünürlüğü sağlamanın ve iletişim bilgilerinizi müşterilerinizle kolayca paylaşmanın en klasik ve etkili yollarından biri magnet bastırma olarak biliniyor.

Afiş

Afiş

Afiş Baskı

Afiş bannerlar, kurumsal şirketler tarafından kullanılan bir iletişim yöntemi olarak her zaman popülerdir. Matbaa sektöründe birbirinden yaratıcı istanbul afiş tasarımı ile dikkat çekme fırsatı bulan firmalar, basılan afişlerin yazılı ve görsel gücünden yararlanarak kısa sürede büyük ses getirmektedir.

Cepli Dosya

Sunum Dosyası

Cepli Dosya Baskı

Cepli dosya; sözleşmelerin, dosyaların ve sunum materyallerinin taşınması için uygun bir araçtır. Firma logonuz ve iletişim bilgilerinizin bulunduğu cepli dosya tasarımı, bu özellik sayesinde işlerinizi yaparken kurumsal imajınızı yanınızda taşımanıza yardımcı olur. Matbaa Cepli dosya baskı ile özel görüşme ve toplantılarda hiç çaba sarf etmeden kendi reklam malzemelerinizi yanınızda bulundurmuş olacaksınız.

Amerikan Servis

Amerikan Servis

Amerikan Servis Baskı

Temiz, pratik ve zaman kazandıran! Amerikan servislerinin bu özellikleri onu hem restoranların, hem kafelerin hem de evlerin vazgeçilmez unsuru haline getiriyor. Matbaa Amerikan servis baskı sayesinde renkli ve farklı tasarımlarla dekore edilen masalar yemeklere renk katıyor. Sadece bu değil, aynı zamanda masada biriken kırıntıların ve lekelerin bir çırpıda çıkarılmasına da olanak tanır.

Davetiye

Davetiye

Kişisel olarak gönderilen davetiye modelleri misafirlerinizi özel hissettirirken aynı zamanda kurumsal imajınızı daha profesyonel bir noktaya taşır. Etkinlikler, şirket kutlamaları, açılışlar ve fuarlar gibi tüm özel etkinliklerde kullanabileceğiniz davetiye baskı profesyonel bir hizmete sahip olmak güçlü bir etki yaratacaktır.

Antetli Kağıt

Antetli Kağıt

Antetli Kağıt Baskı

Matbaa sektöründe antetli kağıt baskı, bir şirketin her zaman ihtiyaç duyduğu belgelerden biridir. Özel yazışmalar yaparken sıradan bir A4 kağıt kullanmak yerine antetli kağıdı tercih ederseniz, kurumsallığınızı en iyi şekilde yansıtacaksınız. Ayrıca şirket, çalışanlarınızın yazışmalarını daha resmi bir şekilde yapmalarına izin verir.

Diplomat Zarf

Zarf

Zarf Baskı

İki tür diplomat zarfı vardır; Bunlardan biri, alıcı bilgilerinin konulabildiği pencereli diplomat zarf, diğeri ise alıcı bilgilerinin üzerine yazılabildiği veya etiket yapıştırılabildiği penceresiz diplomat zarf. kargo / posta ile gönderilecek zarflarda genellikle pencereli diplomat zarflar tercih edilmektedir.

Belirtilen fiyatlar ortalama 1.000 adet esas alınarak hesaplanmıştır.
Ürününüz veya hizmetiniz için en iyisini birlikte yapalım.
Fiyat teklifi alın